Wielki format – wielki sukces

Reklamy wielkoformatowe zaliczają się do grupy reklam outdoorowych, czyli umieszczonych „na zewnątrz”, w przestrzeni „poza drzwiami” mieszkania odbiorcy. Celem reklam umieszczanych w przestrzeni publicznej jest dotarcie do jak największej liczby potencjalnych nabywców przedmiotu, usługi, czy innych treści przekazywanych za pomocą komunikatu reklamowego. A jeśli dodać do tego wielki rozmiar wizualnego przekazu – dotarcie do odbiorców staje się jeszcze bardziej prawdopodobne. Stąd tak wielki sukces wielkoformatowej reklamy outdoorowej.

Sądzisz, że reklama wielkoformatowa dostępna jest wyłącznie dla wielkich marek
i przedsiębiorstw? Nic bardziej mylnego. Odwiedź stronę Z
najdzReklame.pl i przekonaj się sam!

 Wielkoformatowa reklama robi wrażenie już samą wielkością. Zajmuje często niemal całą ścianę budynku (w tym np. wieżowca). Monumentalny rozmiar gwarantuje nieprzeciętna widoczność reklamy, a co za tym idzie – jej realnie ogromny zasięg. Bardzo często reklamy tego typu umieszczane są w atrakcyjnych dzielnicach miast, ze względu na duże skupiska ludzi. Ale zdarza się też, że wystarczy odpowiedni projekt i wysokość, na której zamieszczana jest reklama, by była ona widoczna w najgęściej zaludnionych obrębach miasta, niekoniecznie znajdując się na ich terytorium.

Reklamy wielkiego formatu nie są przeznaczone jedynie dla największych aglomeracji. Dziś, po reklamy wielkoformatowe mogą sięgać również przedsiębiorcy lokalni. ZnajdzReklame.pl dysponuje wieloma powierzchniami reklamowymi na terenie 500 miast w Polsce.

 Jakie prognozy? Poprawa widoczności! Tylko z ZnajdzReklame.pl

Decydując się na włączenie wielkiego formatu w kampanii reklamowej Twojej firmy, masz do wyboru kilka rozwiązań. Najpopularniejszym z nich jest umieszczenie reklamy na fasadzie budynku. Nierzadko możliwa jest dwuczęściowa forma reklamy, np. na ścianie frontowej i bocznej. Innym rodzajem powierzchni wielkoformatowej są wolnostojące nośniki, znajdujące się najczęściej
w pobliżu autostrad lub dróg ekspresowych. Lokalizacja skoncentrowana wokół tras komunikacyjnych, daje jeszcze większe możliwości w kwestii zasięgu reklamy. Opcją idealną, choć dodatkową, jest oświetlenie konstrukcji.

Kompleksowe usługi – stać Cię na to!

Firma ZnajdzReklame.pl działa kompleksowo. A co to oznacza dla Ciebie? Pełen zakres usług – od projektu, przez realizację (wydruk, montaż itd.), aż po monitorowanie efektów i ich raportowanie. Do Ciebie należy decyzja. Resztą zajmie się ZnajdzReklame.pl.

Koszty realizacji reklamy wielkoformatowej mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Przedstawiany przez ZnajdzReklame.pl cennik jest przejrzysty. Ceny kompleksowej realizacji reklamy obliczane i podawane są w skali miesiąca, zawierają w sobie druk i montaż. Czynnikami determinującymi ostateczny koszt reklamy wielkoformatowej są:

  • rodzaj przestrzeni (na budynku lub przy trasie),
  • lokalizacji,
  • lokalizacja – wpływ na cenę ma zarówno region i konkretne miasto, jak i jego dzielnice
  • wymiar, który uzależniony jest często od konkretnego budynku lub nośnika,
  • opcjonalne oświetlenie,
  • liczby nośników (lub wykorzystanych przestrzeni fasad budynków)
  • długości kampanii reklamowej.

ZnajdzReklame.pl dysponuje prawie 800 powierzchniami na terenie kraju.